KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12915059
nr 1291 5059
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Interiör, 2/5. Signerad, -53. Motivet: 19x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:41:52
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz